Wczytywanie
Menu
Miasto:
Mińsk Mazowiecki
Adres:
Marszałka Józefa Piłsudskiego 33/J
Email:
biuro@acmpro.pl
Tel.:
600 947 300
Architektura wnętrz

Warszawa
Aleja Niepodległości

Wyjątkowe mieszkanie w centrum Warszawy w sąsiedztwie ogródków działkowych stanowi połączenie nowoczesności i przytulności.
Przewiń w dół
01

Kilka słów od nas

Z przyjemnością prezentujemy nasz projekt mieszkania w Warszawie, które cechuje się jasnym wnętrzem z dużą ilością drewna, nowoczesną, grafitową kuchnią oraz ścianami z lamelek. Kombinacja jasnych kolorów i naturalnego drewna nadaje temu mieszkaniu przytulny i harmonijny charakter, podkreślając jednocześnie nowoczesny styl. Wykorzystanie lamelek na ścianach dodaje pomieszczeniom niepowtarzalnego i eleganckiego wyglądu, nadając im wyjątkowego charakteru.

02

Projekt

Kuchnia w tym mieszkaniu jest nowoczesna i urzeka swoim grafitowym kolorem, który tworzy elegancki kontrast z drewnianymi elementami. Jest to miejsce, gdzie funkcjonalność idzie w parze z estetyką, a przytulna atmosfera sprzyja przygotowywaniu pysznych posiłków.

Salon to jasne i przytulne pomieszczenie, które zostało podzielone na strefy wypoczynkową i jadalnianą przy użyciu subtelnych ażurowych ścianek. Dzięki temu wnętrze jest funkcjonalne, jednocześnie zachowując swoją otwartość i przestronność. To idealne miejsce do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Łazienka została zaprojektowana w nowoczesnej szaro-czarnej kolorystyce, która dodaje jej elegancji i wyrafinowania. Funkcjonalność jest tu kluczowa, a podkreślenie prysznica mozaiką nadaje mu subtelny, artystyczny akcent. To miejsce sprzyjające relaksowi i odprężeniu.

Projekt powstał we współpracy z firmą ARTDEKOR

Parametry
Ilość pokoi
2
Powierzchnia
53 m2
Budżet
100000 PLN
03

Wizualizacje

04

Realizacja

sprawdź

Podobne projekty

Slider Navigation
Architektura wnętrz
Warszawa Aleja Szucha

Warszawa Aleja Szucha

Eleganckie i nowoczesne mieszkanie centrum miasta zaprojektowane z dbałością o każdy detal.
Architektura wnętrz
Warszawa Działdowska

Warszawa Działdowska

Nowoczesność z elementami vintage - mieszkanie wyróżnia się harmonijnym połączeniem minimalistycznej estetyki i stylowych mebli retro, tworząc unikalną i przytulną przestrzeń.
Architektura wnętrz
Warszawa Kazimierzowska

Warszawa Kazimierzowska

Eleganckie i nowoczesne mieszkanie centrum miasta
zaprojektowane z dbałością o każdy detal.
Architektura wnętrz
Mińsk Mazowiecki Bulwarna M516

Mińsk Mazowiecki Bulwarna M516

Ten apartament o charakterze industrialnym wyróżnia się surowymi elementami w kolorystyce biało-szarej, które kontrastują z ciepłym drewnem i biokominkiem, tworząc unikalną mieszankę elegancji i przytulności.
Architektura wnętrz
Mińsk Mazowiecki Bulwarna M515

Mińsk Mazowiecki Bulwarna M515

To eleganckie mieszkanie imponuje obfitością ciemnych drewnianych elementów, które kontrastują z utrzymaną w szaro-białych barwach przestrzenią, tworząc harmonijną kompozycję o wyjątkowym i wysmakowanym wyglądzie.
Architektura wnętrz
Mińsk Mazowiecki Bulwarna M413

Mińsk Mazowiecki Bulwarna M413

Głównym celem aranżacji przestronnego mieszkania jest wykorzystanie efektownej gry świateł i cieni, gdzie głęboko ciemne drewno tworzy centralny punkt przyciągający wzrok i nadający wnętrzu niepowtarzalnego uroku, wzbogacając atmosferę kontrastami i elegancją.
To nie wszystko

Obejrzyj pozostałe
projekty i realizacje

Zachęcamy do obejrzenia naszych pozostałych projektów!

error: Kopiowanie zabronione.