Wczytywanie
Menu
Miasto:
Mińsk Mazowiecki
Adres:
Marszałka Józefa Piłsudskiego 33/J
Email:
biuro@acmpro.pl
Tel.:
600 947 300
Architektura wnętrz

Mińsk Mazowiecki
Bulwarna M516

Ten apartament o charakterze industrialnym wyróżnia się surowymi elementami w kolorystyce biało-szarej, które kontrastują z ciepłym drewnem i biokominkiem, tworząc unikalną mieszankę elegancji i przytulności.
Przewiń w dół
01

Kilka słów od nas

Przestrzeń, w której geometryczne układy pionów i poziomych linii stworzą dynamiczne formy i struktury. W tym wnętrzu najważniejsza będzie nowoczesność i kreatywne podejściem do minimalistycznego designu, w którym prostota przeplata się z intrygującymi detalami. Drewniane ściany zdominowane przez czarne linie stworzą abstrakcyjną kompozycję. Linie niekiedy zmienią się w funkcjonalne przestrzenie tworząc estetyczne rozwiązania. Naturalne drewno będzie materiałową bazą całego projektu. Jasne dębowe podłogi, drewniane meble o prostych liniach i minimalistycznym wyglądzie stworzą spójną atmosferę, łącząc naturę z nowoczesnością. 

02

Projekt

Wnętrze, w którym minimalizm i elegancja tworzą spójną całość, a każdy element jest starannie przemyślany, dodając głębi i charakteru.
Meble w tym wnętrzu są proste, o czystych liniach i minimalistycznym designie. Drewniane szafki i regały z jasnym wykończeniem dodają elegancji. Stół w jadalni i blat kuchenny są wykończone drewnem, nadając przestrzeni wyjątkową głębię i charakter.
Ciemnoszare sofy i fotele, pokryte gładkimi materiałami, zapraszają do wypoczynku. Te elementy dodają subtelnych akcentów kolorystycznych, które nie dominują nad głównym motywem wnętrza, a jednocześnie wprowadzają pewną dynamikę i odrobinę swobody. To idealne miejsce na spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Mocnym akcentem w tym wnętrzu jest okrągłe lustro, które przykuwa uwagę swoim nietypowym kształtem i kontrastem do linii i prostych form przestrzeni. To wyjątkowy punkt centralny, który dodaje głębi i charakteru. 

Parametry
Ilość pokoi
4
Powierzchnia
109,64 m2
Budżet
150000PLN
03

Wizualizacje

sprawdź

Podobne projekty

Slider Navigation
Architektura wnętrz
Mińsk Mazowiecki Bulwarna M515

Mińsk Mazowiecki Bulwarna M515

To eleganckie mieszkanie imponuje obfitością ciemnych drewnianych elementów, które kontrastują z utrzymaną w szaro-białych barwach przestrzenią, tworząc harmonijną kompozycję o wyjątkowym i wysmakowanym wyglądzie.
Architektura wnętrz
Mińsk Mazowiecki Zielone Bulwary 1

Mińsk Mazowiecki Zielone Bulwary 1

Nowoczesne, jasne mieszkanie z wyrazistymi akcentami kolorystycznymi.
Architektura wnętrz
Warszawa Aleja Niepodległości

Warszawa Aleja Niepodległości

Wyjątkowe mieszkanie w centrum Warszawy w sąsiedztwie ogródków działkowych stanowi połączenie nowoczesności i przytulności.
Architektura wnętrz
Warszawa Działdowska

Warszawa Działdowska

Nowoczesność z elementami vintage - mieszkanie wyróżnia się harmonijnym połączeniem minimalistycznej estetyki i stylowych mebli retro, tworząc unikalną i przytulną przestrzeń.
Architektura wnętrz
Warszawa Żbikowska

Warszawa Żbikowska

Projekt łączący przestrzeń mieszkalną i elegancki gabinet - przytulne wnętrze sprzyjające domowej atmosferze, gdzie dominują jasne kolory i naturalne materiały.
Architektura wnętrz
Warszawa Aleja Szucha

Warszawa Aleja Szucha

Eleganckie i nowoczesne mieszkanie centrum miasta zaprojektowane z dbałością o każdy detal.
To nie wszystko

Obejrzyj pozostałe
projekty i realizacje

Zachęcamy do obejrzenia naszych pozostałych projektów!

error: Kopiowanie zabronione.