Wczytywanie
Menu
Miasto:
Mińsk Mazowiecki
Adres:
Marszałka Józefa Piłsudskiego 33/J
Email:
biuro@acmpro.pl
Tel.:
600 947 300
Architektura wnętrz

Warszawa
Żbikowska

Projekt łączący przestrzeń mieszkalną i elegancki gabinet - przytulne wnętrze sprzyjające domowej atmosferze, gdzie dominują jasne kolory i naturalne materiały.
Przewiń w dół
01

Kilka słów od nas

Projekt mieszkania przedstawia przestronne wnętrze utrzymane w jasnych kolorach, gdzie drewno i biel dominują. Duże okna zapewniają obfitą ilość naturalnego światła, tworząc przytulną atmosferę. Otwarta przestrzeń łączy salon, kuchnię i jadalnię, tworząc idealne miejsce do wspólnych spotkań. Pozostałe pomieszczenia utrzymują ten sam klimat przez co całość jest spójna i szykowna. Projekt łączy w sobie zarówno przytulność jak i ponadczasową elegancję. 

02

Projekt

Praca nad projektem była rozłożona na etapy. Najpierw stworzyliśmy nowy układ funkcjonalny wydzielając w mieszkaniu dodatkowe pomieszczenie – garderobę w sypialni, później przeszliśmy do wyboru materiałów oraz kolorów – postawiliśmy na jasne barwy i naturalność. 

W pokoju dziennym możemy zauważyć strefowanie – kuchnia, jadalnia oraz salon, gdzie granice tych obszarów płynnie między sobą przechodzą. 

Korytarz z przemyślaną zabudową jest niejako przedłużeniem kuchni – dzięki dostawieniu ścianki z piekarnikiem wydzieliliśmy nową szafę oraz odcięcie się drzwi wejściowych – przestrzeń na zmianę obuwia, przygotowania się do wyjścia na zewnątrz. 

Sypialnia zyskała nowy charakter poprzez wygospodarowanie garderoby. 

W gabinecie zaprojektowaliśmy dużą przestrzeń do przechowywania, częściowo w formie podświetlanych witryn szklanych, które są powtórzonym motywem z salonu. 

Parametry
Ilość pokoi
3
Powierzchnia
54,6 m2
03

Wizualizacje

sprawdź

Podobne projekty

Slider Navigation
Architektura wnętrz
Mińsk Mazowiecki Bulwarna M413

Mińsk Mazowiecki Bulwarna M413

Głównym celem aranżacji przestronnego mieszkania jest wykorzystanie efektownej gry świateł i cieni, gdzie głęboko ciemne drewno tworzy centralny punkt przyciągający wzrok i nadający wnętrzu niepowtarzalnego uroku, wzbogacając atmosferę kontrastami i elegancją.
Architektura wnętrz
Mińsk Mazowiecki Dąbrówki

Mińsk Mazowiecki Dąbrówki

Eleganckie i nowoczesne mieszkanie centrum miasta zaprojektowane z dbałością o każdy detal.
Architektura wnętrz
Mińsk Mazowiecki Zielone Bulwary 2

Mińsk Mazowiecki Zielone Bulwary 2

Przytulne mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, gdzie dominuje biel i drewno nadając przestrzeni eleganckiego wykończenia.
Architektura wnętrz
Mińsk Mazowiecki Zielone Bulwary 1

Mińsk Mazowiecki Zielone Bulwary 1

Nowoczesne, jasne mieszkanie z wyrazistymi akcentami kolorystycznymi.
Architektura wnętrz
Mińsk Mazowiecki Bulwarna M412

Mińsk Mazowiecki Bulwarna M412

To nowoczesne mieszkanie w eleganckim stylu zachwyca dużymi oknami, które wpuszczają mnóstwo naturalnego światła, podkreślając minimalistyczne i nowoczesne wnętrze.
Architektura wnętrz
Mińsk Mazowiecki Bulwarna M119

Mińsk Mazowiecki Bulwarna M119

Nowoczesny apartament z przestronnymi, panoramicznymi oknami, zapewniający obfite naturalne światło i spektakularne widoki, idealny dla rodziny z dziećmi.
To nie wszystko

Obejrzyj pozostałe
projekty i realizacje

Zachęcamy do obejrzenia naszych pozostałych projektów!

error: Kopiowanie zabronione.